За рік Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» вийшла на міжнародний рівень

За рік діяльності з порятунку тварин на Сході України, Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» вийшла на міжнародний рівень! Тепер про потреби тварин Донбасу знають не лише в Україні, а й в усьому світі, тож люди з інших країн мають можливість долучитись до допомоги. Дізнайтесь далі, як саме.п1

Рік діяльності Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО», організованої компанією «Kormotech», №1 у сфері харчування тварин в Україні, не пройшов непоміченим для світової спільноти. Про потреби тварин Донбасу, які опинились у скруті через війну, написало впливове міжнародне видання, що спеціалізується на питанні харчування тварин по всьому світу.

Невпинна робота усіх волонтерів, опікунів та небайдужих громадян, які долучаються до порятунку тварин у зоні АТО, а також евакуйованих чотирилапих, триває з самого початку бойових дій. Вже понад 24 000 кг сухих кормів було передано завдяки ініціативі «Не залишай нас в АТО», небайдужими зібрані тисячі гривень для потреб тварин, їхнього ветеринарного обслуговування та транспорту, аби вивезти чотирилапих. Сотні собак і котів із зони АТО знайшли нові родини в інших регіонах та навіть країнах. Така робота – справжній подвиг кожного, хто не забуває, що тварини на війні беззахисні і потребують нашого піклування та допомоги.

п3«Petfoodindustry» звернув свою увагу на проблеми тварин Донбасу, зробивши це центральною темою одного із випусків. У публікації видання розповідає про те, із якою ситуацією стикнулись волонтери, опікуни та власники тварин у зоні проведення АТО, а також про шляхи, якими їм можна допомогти. Це величезний крок для всієї роботи з порятунку цих собак і котів, адже люди по всьому світу тепер можуть долучитись до цієї допомоги. Саме з такою ціллю були опубліковані реквізити притулків, які знаходяться у зоні АТО і дуже потребують підтримки від кожного, хто може її надати.

п2

Такий міжнародний резонанс – заслуга кожного небайдужого українця. Ми, команда Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО», вважаємо це важливим здобутком у справі порятунку тварин на Донбасі. Не будьте байдужими до проблем тварин у зоні АТО, адже кожен благодійний жест життєво важливий для цих чотирилапих. Ще раз публікуємо реквізити тих притулків, які опинились на непідконтрольній території або у прифронтовій зоні.

Більше про діяльність Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» читайте тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий