Залишилось ще трохи! Долучайтесь до збору коштів на стерилізацію

Друзі, щиро дякуємо всім, хто долучився до збору коштів на стерилізацію вуличних тварин, що живуть у Донецьку під опікою волонтерки Наталії. Наразі зібрано 750 гривень, треба зібрати ще 1000!

Долучайтесь: карта ПриватБанк: 5168 7426 0213 2528 Кулиненко Олександра, обов’язково додавайте у призначенні платежу примітку «стерилізація, Донецьк», або просто «на собак, Донецьк».

Минулого тижня ми просили вас про допомогу для стерилізації собак, що живуть у Донецьку під опікою волонтерки. Наталія (прізвище якої із питань безпеки ми не хотіли би озвучувати в мережі) залишилася в окупованому Донецьку, аби дбати про собак і котів зі свого домашнього міні-притулку. Втім, усі сусідські «дворові» собаки також отримують її увагу і турботу – вона їх годує, прилаштовує в родини, а деяких стерилізує.

Справа в тому, що зараз почастішали випадки жорстокості щодо вуличних собак. В окупованому місті їх можуть труїти чи просто відстрілювати, тому волонтерка Наталія б’є на сполох – трьох її вихованців треба стерилізувати, адже якщо вони приведуть цуценят, усіх чотирилапих просто вб’ють.

Наразі загальна сума, за яку знайомий ветеринарний лікар готовий зробити три операції, склала 1750 гривень, частину коштів уже зібрано, залишається зібрати ще 1000 гривень.

Наші вірні друзі, волонтери з Добропільського товариства захисту тварин «Вірність» зголосились допомогти організувати збір коштів, аби перерахувати ветеринарній клініці повну суму за три операції. Просимо небайдужих долучитись допомогою, аби зібрати необхідну суму!

Карта ПриватБанк: 5168 7426 0213 2528 Кулиненко Олександра, обов’язково додавайте у призначенні платежу примітку «стерилізація, Донецьк», або просто «на собак, Донецьк».

Традиційно, на сторінках нашого Блогу ми розмістимо звіт із фото про стерилізованих чотирилапих. Операції планується зробити уже в найближчі дні.

Щиро вдячні кожному за допомогу й підтримку!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий