Завдяки активістам у Львові з’явиться ще один Dog-парк

Ще один спеціалізований майданчик для собак незабаром з’явиться у Львові. Все стало можливим завдяки тому, що ідея від активістів Dog-Friendly City перемогла в конкурсі міських проектів. Новий  Dog-парк відкриється на вул. Стрийській.

Автором ідеї стала Ольга Кирилович, яка ініціювала створення Першого майданчику для вигулу тварин, що зараз функціонує у парку І. Франка. Новий майданчик буде споруджено за адресою вул. Стрийська, 75. І загальна вартість проекту – близько 120 тисяч гривень.

«Мешканці матимуть змогу щодня на прогулянках налагоджувати психологічний контакт зі своїми улюбленцями, що забезпечить їх соціалізованість і мінімізацію конфліктів, пов’язаних з вигулом та утриманням собак у кварталі зі щільною забудовою», – говорить автор проекту.

Водночас, перший майданчик для вигулу собак у Львові, тренажери на якому були облаштовані за сприяння компанії Кормотех, є популярним місцем не лише для вигулу собак, а й для проведення різноманітних заходів. Наприклад, там уже відбувся конкурс для безпородних собак, на якому вони демонстрували таланти.

Новий майданчик займатиме близько 600 кв.м., буде також облаштований парканом і спеціальними дверима, тренажерами для занять із собаками, станціями для прибирання та інформаційними стендами.

Детальніше про проект читайте тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий