Завдяки благодійній акції «Рекомендації з великим серцем» безпритульні тварини отримали понад 2 тисячі гривень допомоги

Інтерактивна благодійна акція «Рекомендації з великим серцем», яку спільно організовує сервіс PetAdvisor і благодійний фонд Happy Paw завершена! Про підсумки і чотирилапих, які отримають допомогу в результаті акції, читайте далі.95380_537333c7d8d93537333c7d8dca

Як ми розповідали раніше, з 8 до 27 грудня 2015 року на сайті PetAdvisor проходив інтерактивний благодійний проект «Рекомендації з великим серцем». Його суть була дуже проста – користувачі залишали на сервісі відгук про якусь з ветеринарних клінік, а організатори перераховували за кожну рекомендацію або скаргу 10 гривень для придбання матеріальної допомоги притулкам для бездомних тварин у 5-ти містах: Києві, Львові, Дніпропетровську, Харкові та Одесі. В результаті такого проекту користувачі залишили 200 відгуків, тож вдалося зібрати 2 тисячі гривень, які дуже допоможуть тваринам у притулках. З нагоди свят, команда сервісу PetAdvisor зробила і свій внесок у загальну допомогу. Відтак, виходячи із географії активних учасників акції, благодійні кошти розподілені наступним чином: Київ 900 гривень; Дніпропетровськ 400 гривень; Одеса 300 гривень; Львів і Харків по 250 гривень.

«За ці кошти придбана та буде передана матеріальна допомога у вигляді запасу корму «Гав» у 10 кілограмових мішках. Загалом ми придбали 14 мішків корму», – повідомляють організатори.

За координаційної підтримки благодійного фонду Happy Paw в кожному з міст-учасниць були обрані наступні притулки:

  • в Києві – «Відродження»;
  • в Дніпропетровську – ДМГОЗТ ДРУГ;
  • в Одесі – Ковчег (організація Одеського союзу Захисту Тварин);
  • у Львові – Милосердя (Львівське Товариство Захисту тварин);
  • в Харкові – Ліга допомоги тваринам.
Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий