Завдяки вашій допомозі на Донеччині стерилізують 30 тварин

Завдяки тому, що ви, дорогі друзі, відгукнулись на прохання про допомогу від Добропільського товариства захисту тварин «Вірність», 30 тварин у місті будуть стерилізовані, аби таким чином дати старт міській програмі відлов-стерилізація-випуск!

Європа починається з кожного з нас, саме тому усій нашій команді вдвічі приємніше, що наші читачі долучились до проекту гуманного регулювання чисельності тварин у місті Добропілля, що на Донеччині. Завдяки небайдужим волонтери зібрали 12 тисяч гривень, що необхідні для стерилізації 30 тварин, яку проводить спеціальна мобільна ветеринарна бригада. Це все – початок великого міського проекту відлов-стерилізація-випуск. Сподіваємось, що уже скоро міська влада візьме на себе всі витрати з гуманного регулювання чисельності чотирилапих безхатьок у місті, адже побачить ефективність такої програми.

Стерилізаційна бригада приїхала у місто 27 лютого і от, станом на сьогодні більшість запланованих операцій уже проведена.  «Тепер ці собаки також і щеплені від сказу, кожна отримала на вушко кліпсу – знак того, що тварина стерилізована і щеплена, – говорить волонтер товариства «Вірність» Андрій Климов. – Лікар працював весь день і попри втому простерилізував ще двох безпритульних кішок. Дякуємо ще раз вам, небайдужим, бо в такі моменти дійсно віриш, що добро врятує світ і що багато людей обирають гуманний спосіб вирішення питання безпритульних тварин».

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий