Завтра у Львові стартує масштабний ветеринарний конгрес

Вже завтра, 11 червня, у Львові розпочнеться триденний ветеринарний конгрес, організований Українською Асоціацією лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин(USAVA).

ветеринарний конгрес у львовіНа нього приїдуть науковці та практикуючі ветеринарні лікарі України, Росії, Білорусії, Болгарії, Молдови, Угорщини, Латвії, Франції, Словаччини, Бельгії, Естонії, Польщі, Англії, Чехії, Фінляндії, Німеччини, Австрії, Америки.

Зокрема, в межах наукової програми відбудеться виступ польського фахівця, доктора ветеринарної медицини Дороти Поморської-Гандверкер, який став можливим завдяки підтримці компанії «Кормотех», №1 в Україні у сфері харчування тварин.

Пані Дорота має власну ветеринарну клініку, яка працює в Любліні з 2005 року. Її клініка відрізняється тим, що оснащена новітнім медичним обладнанням, а також фаховим обслуговуванням, та персоналом, який слідкує за усіма новими тенденціями у сфері ветеринарії. Саме тому ця клініка вважається однією з кращих у Польщі. Клініка доктора Дороти Поморської-Гандверкер складається з чотирьох прийомних відділень, двох професійних лабораторій, сучасних операційних кімнат, рентгенівської, ультразвукової, ЕКГ-лабораторій тощо.

Лекція пані Дороти у Львові буде присвячена вузькому ветеринарному питанню – алергічним реакціям тварин та відбудеться у п’ятницю, 12 червня.

Нагадуємо, що 13 червня у рамках Конгресу відбудеться екскурсія учасників на заводи компанії «Кормотех» з виробництва сухих і вологих кормів, аби ветеринари з усієї країни могли пересвідчитись у якості вітчизняного продукту.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий