Завжди шукали темпераментну подружку? Прекрасні собаки чекають Вас на ЛКП «Лев»!

Є безліч причин завести собаку! З ними весело, вони віддані, з ними ніколи не буває самотньо і можна переживати радощі й печалі. А ще більше причин є завести безпородного собаку, одного з тих, хто так чекає на нову родину в ЛКП «Лев». Свіжа інформація про чарівних бешкетників та відданих охоронців. Дивіться!

Маня

Маня

Темперамент має ім’я, і звуть його Маня! Волонтери ЛКП «Лев» говорять, що ця тварина особлива, бо має дуже пристрасний характер. Навіть дивно, як стільки життєвої енергії та сили поміщається в цю невелику руду собаку. Маня – це не лише темперамент. Маня – це суцільна радість: радість від спілкування з нею, радість від її щирих поривів, радість від ігор і того, як Маня добре розуміє людину. Крім всього іншого ця тварина – чудовий охоронець. Маня стерилізована і вакцинована, готова стати вірним другом і величезним щастям у Вашому житті. Телефон опікуна 063-941-2518 або 095-138-4758 Марина.

Дора

Дора

А Дора зовсім інакша. Вона теж молода і теж грайлива, але характер має зовсім інший, ця собака здивує кожного глибиною своєї особистості. «Спочатку я думала, що вона несмілива та беззахисна, але це виявилося зовсім не так, – розповідає опікун Марина. Просто Дора не поспішає з висновками та не вступає в атаку зразу».

Дора має сильний характер, навіть виховує інших собак і може постояти за себе й господаря. Водночас, ця дівчинка дуже ніжна, привітна, але уважна до нових собак та людей. Дора, як справжня «жінка» може вередувати, вчиняти непередбачувано і тому вона сповнена сюрпризів. І вона ще той маніпулятор! Любить керувати, але робить це хитро та акуратно, так що все думають що вона просто заїнька. Якщо Ви шукали друга з яскравим характером, то Дора – просто знахідка! Вона вакцинована і здорова, а детальніше про неї розповість опікун Марина, 063-941-2518 або 095-138-4758.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий