Зроби добру справу для чотирилапих у Всесвітній день домашніх тварин!

30 листопада – Всесвітній день домашніх тварин, наших дорогих улюбленців. На жаль, не кожна тварина має дім. Тому пропонуємо долучитись до Дня домашніх тварин якоюсь доброю справою для тих чотирилапих, які живуть у притулках. Як саме? Дивіться далі!

Для тваринок, які були вивезені із зони АТО, діє Програма адресної допомоги. Кожен охочий може придбати для низки партнерських притулків (які працюють на Донбасі та є перевіреними партнерами Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО») будь-яку кількість кормів, аби команда ініціативи доставила їх тваринам.

Обирайте будь-який із наведених за цим посиланням притулків, оформлюйте замовлення на сайті нашого партнера, інтернет-магазину PetsLike і додайте коментар із назвою притулку, якому бажаєте допомогти. Команда Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» оформить доставку обраних кормів у притулки і відзвітується про це публічно. Приклад звіту дивіться тут.

Також можна допомогти тваринам і взяти над ними опіку. Наприклад, з ЛКП «Лев» працює низка опікунів, які забезпечують чотирилапим перетримку та знаходять для них постійних господарів. Волонтери для перетримки потрібні практично в кожному притулку, адже частина тварин потребує особливого догляду.

Звичайно ж, найбільша добра справа – забрати тварину додому. Назавжди. У свою дружню родину. Про це мріє кожен чотирилапий, адже домашнього затишку й турботи не замінить нічого. Волонтери ЛКП «Лев» публікують за цим посиланням короткі історії про тих, хто шукає дім.

Також у цей день хочеться нагадати про те, що домашні тварини – це відповідальність. І саме через безвідповідальне ставлення людей чотирилапі опиняються на вулиці. Зараз у львівських школах триває проект уроків гуманної освіти, аби показати дітям, що тварини мають власні потреби і люди повинні це поважати. Детальніше про уроки читайте тут.

І бажаємо усім тваринкам мати дім і люблячу родину, а людям ніколи не забувати, що ми відповідальні за тих, кого приручили!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий