Зробіть собі новорічний подарунок – прихистіть бездомного собаку!

Зимові свята – це час, коли трапляються дива. Автором одного із таких див можете стати саме ви! Прихистіть чотирилапого вихованця ЛКП «Лев» чи від інших волонтерів і подаруйте собі щастя на довгі роки!

Дуже шукає люблячого і надійного господаря пес Люк. Він дуже симпатичний собака, який точно стане серцем родини. Люк спокійний, врівноважений, він буде вірним другом. Його очі, дещо сумні й перелякані, все одно огортають якимось внутрішнім спокоєм і рівновагою.

До того ж, пес уже вакцинований і має ветеринарний паспорт. Детальніше про Люка розповість опікун ЛКП «Лев» Марина: 063-941-2518 або 095-138-4758.

Чарівні маленькі сестрички також дуже чекають на нових господарів! Дівчаток викинули на вулицю, прямо у холодний сніг, перед святами, а небайдужі обігріли їх і тепер готові віддати у турботливі руки. Небайдужа волонтерка Ірина зараз взяла малюків під опіку. «Вік приблизно півтора місяці, будуть середнього розміру, тож віддамо їх тільки у квартиру чи будинок, а також організуємо стерилізацію», – говорить Ірина.

Якщо Ви хочете забрати додому когось із цих чарівних сестричок, дзвоніть Ірині: 067 493 68 81, 093 760 23 34.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий