Партнери і друзі

Всі ініціативи від «Kormotech & Соціум» відкриті до партнерства. Ми з радістю співпрацюємо із людьми та організаціями, які розділяють наші цінності та мають спільні із нами цілі. Різноплановість ініціатив від «Kormotech & Соціум» дає широкий вибір форм співпраці – від реального координування процесів до інформаційного співробітництва. Ми розуміємо, що спільними зусиллями робити добрі справи стає значно легше і цікавіше, адже кожен учасник процесу привносить якесь своє унікальне бачення.

«Kormotech & Соціум» радо підтримує українських зоозахисників, притулки, громадські ініціативи, скеровані на чотирилапих, а також ветеринарів у їхньому прагненні підвищити власний професійний рівень. Консолідація наших з ними не лише зусиль, а ще й ресурсів дає надзвичайний результат – за час своєї роботи ми нагодували кілька тисяч тварин на Сході, допомогли у прилаштуванні чотирилапих, надали допомогу ЛКП «Лев», підтримали низку важливих ветеринарних конференцій, долучились до dog-friendly ініціатив і це лише початок!

У нас уже є низка партнерів і ми пишаємось, що можемо реалізовувати спільні проекти разом із ними. У той же час, ми зацікавлені у будь-яких формах співпраці, тож можете сміливо надсилати власні пропозиції на нашу пошту: office@kormotech.org.ua