Партнери

Kormotech & Соціум має кілька проектів, які реалізовуються спільно з партнерами. Ми відкриті для співпраці із усіма, хто розділяє наші цінності та має спільну із нами мету – щастя усіх чотирилапих.

У цьому розділі ми раді представити наших партнерів:


ZOO_UA_logo-02 (2)Перший магазин українських зоотоварів PetsLike

Zoo-ua.com – перший український Інтернет-зоомагазин, що спеціалізується на товарах, розроблених або вироблених в Україні.

Разом із цим партнером Kormotech & Соціум реалізовує Програму адресної допомоги в межах Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО». Співпраця триває з початку 2015 року. Детальніше про спільну ініціативу читайте тут.

 

lkplev

Львівське комунальне підприємство «Лев»

ЛКП «Лев» зараз знаходиться на стадії реформування та реконструкції, аби вже восени стати сучасним стерилізаційним центром для безпритульних тварин Львова. На базі центру проводитиметься відлов, стерилізація, вакцинація та чіпування безпритульних тварин, аби регулювати їхню чисельність в місті.

Компанія Kormotech опікується харчуванням тварин, які утримуються на базі ЛКП «Лев». Більше про співпрацю дивіться тут.

 

Ветеринарна Школа Передової діагностичної Техніки

Спільно з Люблінським природничим університетом(Польща) у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького реалізовується грант Європейського Союзу «Ветеринарна школа передової діагностичної техніки зі спеціалізованими лабораторіями» на загальну суму 1,5 млн. євро. Завдяки цьому в університеті будується ветеринарна клініка для дрібних тварин, встановлено унікальний цифровий рентгенівський кабінет найвищого світового рівня, два десятки сучасних цифрових мікроскопів, пересувна ветеринарна лабораторія.

Компанія Kormotech на партнерських засадах підтримує навчання українських ветеринарів, яке проводиться на базі новітньої лабораторії. Більше про Програму підтримки ветеринарії читайте тут.

dfc

 

Проект Dog-Friendly City

Діяльність ініціативи Lviv – Dog-Friendly City (“Львів – місто, дружнє до собак”) спрямована на покращення умов проживання собак в нашому місті, а саме на популяризацію прибирання власниками собак на прогулянках, відповідно до світової практики, а також на облаштування спеціалізованих майданчиків для вигулу і тренування собак.

Kormotech & Соціум долучиться до створення спеціалізованих майданчиків для вигулу і тренування собак. Один і пріоритетів Kormotech & Соціум – відповідальне ставлення до тварин, саме тому був розроблений Кодекс господаря, із яким знайомтесь тут.
13414592_1127641470608269_1400091997_nПроект «Друг Героя»

«Друг Героя» – це спільний канадсько-український проект, суттю якого є реабілітація ветеранів АТО за допомогою спеціально навчених собак. Це має назву каністерапія. Організатори проекту розповідають, що чотирилапі помічники діляться на дві категорії. Одні – це, як правило, добродушні тварини різних порід та метиси, яких навчають кінологи-волонтери. Вони називатимуться «терапевтами» та працюватимуть із бійцями АТО. Вони більше орієнтовані на емоційне спілкування, створення комфорту для людини. Ці собачки носитимуть спеціальні хустинки, аби їх ідентифікували на вулицях та у публічних місцях і ставилися до них більш лояльно. Друга категорія – це службові собаки породи лабрадор та ретривер. Ці чотирилапі виконуватимуть функції, схожі на обов’язки собак-поводирів. Вони носитимуть спеціальні ідентифікаційні жилети з попередженнями про те, що їх не можна торкатися. Вони супроводжуватимуть бійців постійно та надаватимуть їм спеціальну допомогу – не лише емоційну, а й фізичну. Зокрема собака зможе вивести людину із сильного стресового стану, може розбудити її під час нічних жахів тощо.

Компанія Kormotech вже відправила 500 кг сухих раціонів для годування собак-терапевтів, які беруть участь в проекті. Співпраця з ініціативою «Друг Героя» продовжується.