Партнери та друзі

На Alfa Jazz Picnic чотирилапих частували гостинцями від українського виробника кормів

Цьогорічний Alfa Jazz Fest став особливим місцем зустрічі українських виробників та споживачів. Alfa Jazz PICNIC – новинка заходу. Окрім традиційного фуд-корту в Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, знайшлося місце і для найвибагливіших чотирилапих друзів. Усі відвідувачі, що прийшли з собаками, мали змогу смачно підкріпитись раціонами від бренду «Клуб 4 Лапи», відпочити у зручних кріслах та поспілкуватись із ветеринаром і представниками компанії «Kormotech».

Читати далі »

Навчання через серце: львівських освітян навчають проводити уроки гуманності

Дидактичні задачі, групові завдання, ігри та перевтілення в учнів, – саме цим займаються львівські освітяни на дводенних тренінгах з гуманної освіти. З лютого у Львові триває навчання вчителів біології – вісім тренінгів вже позаду, а попереду – масштабний проект з гуманної освіти «Маленький Принц. Львів, що любить тварин» у кожній школі міста.

Читати далі »

Час зрозуміти, що тварина – не іграшка: уроки гуманної освіти стартують в усіх школах Львова

Вже в травні 2017 кожен львівський 7-класник вмітиме грамотно спілкуватись з домашніми улюбленцями, поважатиме їх, вмітиме розпізнавати їх емоції, розумітиме потреби і вже ніколи не викине на вулицю. А отже знатиме, в чому полягає гуманність.

Читати далі »

Коли у Львові запрацює унікальний Центр адопції тварин

Не секрет, що Львів у плані ставлення до тварин може дати гідний приклад усім українським містам. Більше того, вже за місяць у Львові запрацює зовсім новий Центр адопції тварин.

Читати далі »

Брати вуличного собаку абсолютно не страшно: вони відчувають любов і просто розквітають!

Тепле і світле відео про вихованців ЛКП «Лев» і те ,як прилаштовують безпритульних тварин у Львові зняли учасники проекту «Ромб». Чому брати вуличного собаку – не страшно та коли у Львові запрацює повноцінний центр адопції, дивіться далі!

Читати далі »