Нам дякують

Як приємно, що ви відгукнулись! Отримувачі допомоги про «Не залишай нас в АТО»

За два роки ініціативи «Не залишай нас в АТО» команда чула різне – і прохання про допомогу, і сльози суму й радості, чимало життєвих історій і, найбільше, подяк. Подяка – це те, чим жила команда усі ці два роки, адже кожне «дякую» означало, що вантаж подолав кілометри і блок-пости, що він уже на місці, що чотирилапі уже нагодовані й задоволені.

Читати далі »

Компанія Kormotech отримала почесну відзнаку від Львова за соціальні проекти

2 вересня міський голова Львова Андрій Садовий вручив керівнику компанії Ростиславу Вовку почесну відзнаку, як одному із найактивніших підприємців у місті. Ці подяки міський голова Львова вручав лише представникам соціально відповідального, активного бізнесу, який долучається до розвитку міста чи облаштування громадських просторів. Цьогоріч таких компаній виявилось дев’ять.

Читати далі »

Тварини Добропілля вже отримали смачний вантаж від «Не залишай нас в АТО»!

аватарка

Гуманітарний вантаж для тварин Добропілля доставлений! Місцеві чотирилапі, які живуть у міні-притулках та під опікою волонтерів, отримали 250 кг смачних кормів від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО». Читайте далі, в які міста корми прибудуть незабаром. Добропільське товариство захисту тварин «Вірність» отримало дуже важливу посилку – корми для чотирилапих від «Не залишай нас в АТО». Всі волонтери дуже очікували на цей вантаж, адже він гарантує, що їхні тварини принаймні місяць будуть ситими і щасливими. «Величезне спасибі Львівській компанії “Кормотех” за допомогу сухими кормами для міні-притулків Добропілля. Сьогодні ми отримали […]

Читати далі »

Подяка від київського притулку «Віра»

2p

Добридень! Хочу подякувати всім, хто займається сторінкою Kormotech & Соціум. Саме тут знайшов свою власницю, чарівну Сашу наш Йожик! Низький уклін! Наш Йожик вже вдома! Більше про те, як Йожик шукав дім, читайте тут.

Читати далі »

Подяка від Красноармійського товариства захисту тварин

3p

250 кг сухого корму було отримано Красноармійським товариством захисту тварин від львівської компанії «Kormotech». Це не перша гуманітарна допомога, надіслана волонтерам Красноармійська від компанії: у липні поточного року ідентичну кількість корму від «Kormotech» та ініціативної групи «Не залишай нас в АТО» забезпечило харчуванням чотирилапих вихованців червоноармійських притулків майже на 3 місяці: «Спасибі Вам велике за таку посильну допомогу! Ось вже вкотре ви не залишилися байдужими до наших проблем. Завдяки Вам, тепер нагодовано більше 200 тварин і їм не страшно зустрічати зиму. Спасибі за такий прекрасний новорічний подарунок для наших тварин!!!”- […]

Читати далі »