4 причини, аби провести у вашій компанії День “Візьми собаку на роботу”

Незабаром в Україні відзначать День «Візьми собаку на роботу». І якщо ви – щасливий власник чотирилапого, то переконувати вас взяти його в офіс, найімовірніше, не треба. Ще б пак – кому б не хотілося, щоб його найкращий друг був поряд увесь день? Та яка користь від цього вашому роботодавцю? Компанія Kormotech має відповіді!

 1. “Візьми собаку на роботу” покращує стосунки в колективі
  Найбільший бонус від тваринки на роботі – зниження негативних емоцій у працівників. У 2012 році науковці університету штату Вірджинія провели дослідження серед колективу великої американської компанії Replacements, Ltd. За критеріями “стрес”, “задоволення від роботи” та “лояльність до роботодавця” вчені порівнювали людей, які приводять собак в офіс, тих, хто не приводить, і тих, у кого взагалі немає домашніх тварин.Дослідження виявило, що незалежно від того, чи є собака в людини, чи ні, усі групи опитаних стверджували: “Тваринки в офісі суттєво піднімають дух працівників”, “собаки чудово знімають стрес ” та “вони дуже позитивні і мотивують до співпраці”.
 1. Собаки безпосередньо впливають на фізичне самопочуття людини
  Присутність песика в офісі має також чимало позитивних фізіологічних аспектів. Тваринка спонукає людину до невеличких фізичних навантажень у перерві між роботою за допомогою гри або коротких прогулянок на вулиці. Таким чином вона також провокує кращий соціальний контакт між працівниками.Під час свого тижневого дослідження вчені Вірджинського університету вимірювали рівень гормонів стресу у 450 працівників компанії двічі на день: перед початком робочого дня та після. У ті дні, коли собаки були присутні в офісах, рівень гормонів не збільшувався, на відміну від днів, коли тварин там не було.
 1. “Візьми собаку на роботу” покращить ваш імідж у соцмережах
  Минулого року цього дня люди в усьому світі поширювали свої “собакоселфі” (“Pooch Selfie”) в інтернеті. З кожним роком кількість учасників збільшується: минулого року долучилися відомі британські актори, продюсери та дизайнери одягу. В Україні захід підтримала команда телеканалу 1+1: чотирилапі з’явилися навіть у прямому ефірі ранкового шоу “Сніданок з 1+1” та на платформі YouTube. Кілька гарних фотографій у Facebook можуть показати вашу компанію потенційним клієнтам у новому, кращому світлі.
 1. Ваша компанія долучиться до групи найпрогресивніших та найдалекоглядніших компаній світу
  Такі бізнес-гіганти як Google, HubSpot, Etsy, Amazon та PrivateFly відомі своєю приязною політикою щодо тварин, тому святкування цього дня вже давно увійшло в список корпоративних заходів цих компаній. А за даними reed.co.uk, одного з найбільших сайтів з працевлаштування в Великобританії, близько 8% роботодавців цієї країни надали своїм працівникам дозвіл приводити чотирилапих друзів на роботу цілий рік.

“Візьми собаку на роботу” – це свято не лише для тварин та їх власників, а для всіх! Тому якщо у вас немає собаки – не засмучуйтесь! Навпаки – мотивуйте колег та друзів дізнатися більше про це свято. Деталі та поради про те, як безпечно та правильно провести цей день, читайте на нашому блозі.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий