5 аргументів на користь аджиліті

Аджиліті –  чи не найуніверсальніший вид спорту і різновид дресирування для собак та їхніх власників. Брати участь у ньому можуть чотирилапі, незалежно від породи, розміру, віку чи фізичної підготовки. З кожним роком аджиліті стає все більш популярним, зокрема і в Україні теж.maxresdefault (1)

Чому ж аджиліті знайшов таку велику кількість прихильників?

  1. Взаємодія. Аджиліті значно більше, ніж будь-який інший спорт, сприяє виникненню взаєморозуміння і взаємодії між власником і собакою, привчає собаку швидше сприймати кожний рух хендлера, а також концентрувати увагу на поставлених завданнях.
  2. Динамічність. Завдяки рухливості і динамічності, сприймається собаками як гра і приносить справжнє задоволення. Собаці, який живе у місті і більшу частину часу проводить вдома, аджиліті допомогає підтримувати хорошу фізичну форму.
  3. Універсальність. Аджиліті – це не лише вид спорту, а й різновид щоденного тренування для собак будь-якої породи та віку. Адже головне, щоб власник зі своїм улюбленцем розуміли один одного і отримували задоволення від гри.
  4. Легкість. Аджиліті має прості правила – треба швидше за всіх самостійно подолати смугу перешкод. Власник чи хендлер контролює чотирилапого за допомогою голосу, жестів.
  5. Настрій. Заняття аджиліті подарують вам неймовірну кількість енергії та хорошого настрою. Гарантуємо, що ви отримаєте чимало задоволення від тренувань.

До того ж, у Львові, на території парку ім. І. Франка, відкрили перший тренувально-вигулювальний майданчик для чотирилапих. На його території розміщені снаряди для аджиліті (гірки, гойдалки, кільце, бам та ін.), які допоможуть собаці підтримувати хорошу фізичну форму і розважатися зі своїми власниками.Brittany_agility_jump

Аджиліті просто створено для вас!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий