5 фактів про терапевтичні здібності котів

Не секрет, що домашні тварини позитивно впливають на здоров’я своїх господарів. Власники чотирилапих у декілька разів рідше застуджуються у порівнянні з тими, хто вдома тварин немає. Вчені пояснюють це тим, що собаки і кішки мають підвищену життєстійкість, тому допомагають людям налаштуватися на потрібну хвилю здоров’я.cat-1423844

Нещодавно дослідники з Університету Міннесоти опублікували дослідження, згідно з яким турбота про кішку знижує ризик виникнення захворювань серцево-судинної системи на 30-40%. Цю статистику також підтверджують дослідження Національного Інституту Здоров’я у США.

Тож, ми зібрали 5 фактів про лікарські здібності котів:

  • Підтримка імунітету. Позитивні емоції від спілкування з котами стають хорошим стимулятором для імунної системи. Ці тварини відмінно компенсують дефіцит соціальної взаємодії і допомагають подолати депресію. Також можуть допомогти діагностувати різні захворювання, симптоми яких людина не відчуває.
  • Зниження кров’яного тиску. Погладжування кішки – хороший метод релаксації, що знижує високий кров’яний тиск.
  • Подолання занепокоєння і стресу. Час, проведений з домашнім улюбленцем, допомагає компенсувати недолік розваг і спілкування.
  • Зменшення ризику інсульту. За даними фахівців з Університету Міннесоти, турбота про кішок може знизити потенційну можливість інсульту аж до 1/3 від середньостатистичних показників.
  • Покращення настрою. Усвідомлення того факту, що жива істота відчуває до вас таку прихильність, покращує настрій навіть в найскладнішій життєвій ситуації.

Звичайно, коти не можуть поділитися зі своїми власниками хоча б частинкою своїх дев’яти життів, але  те, що поліпшать ваше життя – це гарантовано.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий