5 помилкових фактів про собак собак, у які ми всі віримо

Для правильного виховання і догляду за чотирилапим другом важливо розуміти унікальні, а іноді навіть і дивні особливості його поведінки. Деякі речі, які ми знаємо про собак, – не відповідають дійсності. Ми зібрали 5 найпоширеніших міфів, що допоможуть вам краще розуміти свого улюбленця.

Отже, що є міфом?

  • Cобаки не вміють розрізняти кольори. Напевне, ви багато разів чули, що собаки бачать світ у чорно-білій кольоровій гамі. Звичайно, зір собак відрізняється від нашого, але вони теж здатні відрізняти жовтий, синій та фіолетовий.
  • Чотирилапі виляють хвостом, якщо задоволені. Так, дійсно, виляння хвостом – це показником задоволення і щастя. Але також це іноді означає, що собака чогось боїться або тварина насторожилася.
  • Якщо вам здається, що собаці сниться страшний сон, його варто розбудити. Для чотирилапого це може обернутися стресом і серйозними проблемами зі здоров’ям. Швидше за все, він просто знаходиться у важливій фазі глибокого сну.
  • У чотирилапого мокрий ніс – він здоровий. Насправді і собака з сухим та мокрим носом теж є здоровим. Вологість і температура носу постійно змінюється. Вони залежать від умов навколишнього середовища, нещодавньої активності та чималої кількості інших факторів.
  • Собаки обожнюють, коли їх обіймають. У собак відмінне від нашого розуміння обіймів. Для них – це не прояв любові та ніжності. Вони розглядають це як домінування і тому можуть навіть почати тривожитися.
Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий