5 порад: де шукати загублену тварину

Тварина – член родини, тож її втрата стає болючим ударом. Кожен відданий господар впадає у такій ситуації у відчай. Втім, якщо зберегти холодний розум, тварину можна швидко знайти. Ми порадимо, де варто шукати загублену тварину в зоні АТО.

  1. собака із АТОНайперше правило – універсальне для будь-якого регіону і дуже важливе. Не зволікайте, не витрачайте часу на емоції, бо чим швидше почнете пошуки, тим більше шансів на успіх.
  2. Обійдіть місцевість, де загубили тварину. Гукайте її, підключіть інших членів родини. Тварина сама налякана тим, що загубилась, тож, спершу йтиме переважно невпевнено і не надто швидко (якщо тільки вона не втікала від гучних звуків, або інших речей, які її налякали).
  3. Обдзвоніть притулки Вашого міста. Можливо, хтось підібрав вашого улюбленця і відправив його туди. Списки найбільших притулків нерідко публікують зоозахисні організації. Наприклад, можна знайти контакти тут. Також можна звернутись у міні-притулки.
  4. Пошукайте через соціальні мережі. Є низка волонтерських груп, які допомагають у пошуку тварин і публікують інформацію про загублених і знайдених чотирилапих. Наприклад, Тварини в зоні бойових дій поза політикою,  або Група допомоги тваринам Донбасу Також можна звернутись по допомогу в пабліки свого міста.
  5. Роздрукуйте оголошення про пошук. Обов’язковою частиною такого оголошення має бути фотографія, на якій чітко видно характерні риси Вашого улюбленця. 
Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.