5 порад для безпеки вашого собаки вдома

Безумовно, енергійний  та життєрадісний чотирилапий наповнює наш дім радістю. Але дуже важливо потурбуватися про безпеку тварини. Залишаючись вдома наодинці, собака може завдати собі шкоди, покалічитися.

Щоб максимально зменшити небезпеку вдома, фахівці радять звернути увагу на декілька моментів:

  • Розетки та проводи. Для собак кабельна ізоляція пахне дуже спокусливо. Тому більшість тварин в дитинстві хоча б раз намагалися перегризти електричний провід або засунути ніс у розетку. Не варто пояснювати, чим це загрожує тваринці. Тому краще всі кабелі сховати і, якщо це можливо, розташовувати розетки на висоті близько одного метра від підлоги.
  • Отруйні рослини. Чимало безневинних на перших погляд квіточок є отруйними і потенційно небезпечними для собаки. Плющ, азалія, декоративний ялівець і з десяток інших рослин, які часто прикрашають наші квартири, можуть призвести до смертельного отруєння собаки. Рішення – сховати такі квіти вище на полиці або подарувати своїм друзям, знайомим.
  • Побутова хімія і лікарські препарати. Більшість домашніх тварин із задоволенням з’їдять пігулку у солодкій оболонці або розгризуть пляшку з миючим засобом. Тому обов’язково зберігайте це все у надійно закритому місці.
  • Відкриті вікна та двері на балкон. Навіть падіння з першого поверху є загрозою для тварини, не кажучи вже про падіння з більшої висоти.
  • Сміттєве відро. Собака обов’язково знайде там чимало цікавих для себе речей. Все, що там знайде, чотирилапий вважатиме особистою здобиччю. Рибні кістки, поліетиленові пакети, зіпсована їжа – це все загроза здоров’ю улюбленця.

Собаки – дуже енергійні тварини, які обожнюють щоденно досліджувати світ. А щоб це не закінчилося трагедією, подбайте про створення комфортного і безпечного для них простору.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий