5 порад, як врятувати кота від спеки

У літню спеку навіть найактивніша тваринка почувається змученою та в’ялою. Найтяжче спеку переживають коти, особливо ті, які живуть у квартирах. Уже при температурі від 25 градусів вони починають почуватися дискомфортно. А не маючи можливості сховатися у прохолодному затишному місці, чимало з них отримують теплові удари.WosLDOXLUpU

Ми підготували для вас 5 порад, які допоможуть вашому котику навіть у найсильнішу спеку:

  1. Комфортний дім. Підтримуйте відповідну температуру у приміщенні – 22-24 градуси. Декілька разів на день провітрюйте квартиру.
  2. Питна вода. Обов’язково забезпечте тваринці вільний доступ до чистої питної води. Варто  розставити по квартирі чи будинку багато мисок з водою, навіть там, де вони раніше не стояли. Використовувати слід фільтровану або кип’ячену воду, а замінювати її  – 3-4 рази на день.
  3. Водні процедури. Окрім питної води забезпечте котику водні процедури. Зробити це можна за допомогою вологого рушника – просто загорніть у нього тварину або витріть її. Також змочіть кінчики лапок, ніс, ротик і вушка, але так, щоб вода не потрапила всередину.
  4. Ситуативе охолодження. Якщо кіт довго перебував на вулиці, прикладіть йому до шиї пляшку з холодною водою.
  5. Перевезення. Якщо потрібно перевезти кота з одного місця до іншого, робіть це пізно ввечері або вночі. Обов’язково візьміть з собою багато питної води, а також вологий рушник.

Врятувати кота від спеки легко – необхідно бути уважними до його стану. Охолоджуйте свого улюбленця, давайте йому лише чисту воду, тримайте двері у ванну кімнату відчиненими, змочуйте животик і голову прохолодною водою – так він обов’язково переживе спекотні дні без шкоди для власного здоров’я.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий