5 причин, чому варто прочитати книгу «Вірність»

Час від часу ми розповідаємо про книжки, у яких автори розкривають теми виховання і догляду за собаками. Цього разу ми б хотіли поділитися з вами українською книгою. Знайомтеся, «Вірність» Івана Котовенка.

Ми ж виокремили 5 ключових причин, чому варто негайно взятися за  її прочитання:

  • Вірність. Це книга про одну з найважливіших чеснот людського буття – вірність. «Єдиним, абсолютно безкорисливим другом людини у цьому корисливому світі, другом, який ніколи її не покине, який ніколи не буває невдячним і не зрадить її, є собака. Собака залишається поряд з людиною у багатстві і у бідності, у здоров’ї і у хворобі. Собака буде спати на холодній землі, де дмуть холодні вітри і шалено мете сніг, тільки б бути поряд з хазяїном», – пише у своїй книзі Іван Котовенко.
  • Відповідальність. У ній йдеться про відповідальність людей за тих, кого вони приручили.
  • Універсальність. Вона написана і для тих, хто має чотирилапого друга, і для тих, хто лише планує його завести. А ще, за словами автора Івана Котовенка, ця книга розрахована ще й на тих, хто, прочитавши її, змінить своє ставлення не тільки до собак, але й до всього живого на Землі.
  • Повернення. Книжка не розрахована на одноразове прочитання. Читачі неодмінно повернуться до неї і вдруге, і втретє. Вони завжди матимуть її у себе під рукою.
  • Захват. «Вірність» у тих, хто вже встиг прочитати її (у друкованому чи електронному вигляді; незалежно від того, чи є вони власниками домашніх тварин чи їх не мають) викликала лише захоплення. Що не дивно, адже в ній чимало цінних практичних порад і цікавих історій, які допоможуть у догляді за своїм чотирилапим другом.
Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий