5 причин, які переконають вас взяти cобаку під ковдру

Серед людей побутує думка про те, що брати чотирилапого до себе на ліжко – негігієнічно, ба більше – це негативно впливає на здоров’я. Спробуємо розвіяти ці міфи: до вашої уваги – 5 аргументів «за», аби дозволити улюбленцю залізти під ковдру.

 1. Собаки як заспокійливе та засіб від безсоння.
  У собаках є щось дуже заспокійливе – чи то ритмічність дихання, чи то позитивний настрій, що поширюється на господаря стрімкими темпами. Окрім того, чотирилапий – чудовий засіб від стресу. Пухнасті налаштовують нас на продуктивний відпочинок та гарний початок нового дня.
 1. Дарують відчуття безпеки.
  В мить найбільшої вразливості поряд із вами – відданий друг, що має хороший слух і нюх, схильний не довіряти незнайомцям, і зробить все, аби захистити вас. Це не може не навіювати спокій.
 1. Не дозволяють сумувати чи впадати в депресію.
  Собака випромінює просто безмежну любов до свого господаря. Особливо – коли відчуває, що з ним не все в порядку. Улюбленець дарує внутрішнє тепло, яке просто неможливо не відчути.
 1. З ними тепло.
  Собаки роблять домашнє ліжко більш затишним. Температура тіла у них вища, аніж у людини. Це наче додатковий природний обігрівач.
 1. Спільний сон – позитив для обох.
  Зрештою, собаки – це тваринки, які люблять свого господаря навіть більше, ніж себе. Тому вони також стають щасливішими, коли можуть провести з вами більше часу.
Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий