5 речей, яким людина може повчитися у собак

Наші домашні улюбленці – хороші вчителі. І у підтвердження цьому – п’ять речей,  яким ми можемо навчитися у собак.

  1. Не бійтеся веселитися. Життя обов’язково стане веселішим, якщо ви будете насолоджуватися кожним моментом. І собаки це точно знають! Для собак не буває маленьких радощів, адже вони цінують кожну дрібницю.
  2. Не тримайте образу. Собаки мають хорошу властивість – забувати речі, які не мають значення. Якщо ви навіть образили чотирилапого в минулому, то він забуде і обов’язково зустріне вас з любов’ю і теплотою.
  3. Не бійтеся розслабитися. Ритм сучасного життя по-справжньому шалений. Ми намагаємося все встигнути і тому крадемо у себе дорогоцінний час для відпочинку. Ні одна собака не відмовиться від сну, якщо відчуває у цьому потребу.
  4. Зустрічайте кожен день з очікуванням чогось нового. Чи ви замислювалися, скільки прогулянок собака здійснює впродовж життя? Особливо враховуючи, що середньостатистичний власник прогулюється зі своїм улюбленцем два-три рази на день. І ви бачили, щоб собака втратив зацікавлення до прогулянок?
  5. Будьте вірними. Для цих чотирилапих, вірність – це вроджена якість. Собаки знають, що власники  – найцінніші для них, і залишаються вірними, щоб не сталося. А такої вірності варто повчитися і багатьох з нас.
Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий