9 способів власноруч зробити жетон-адресник своєму улюбленцю

ремінці з підписами імен для собакУ зоні АТО зараз є чимало проблем через відсутність побутових речей для домашніх улюбленців. Тому жетони-адресники можна замовити не скрізь, та й не за символічні гроші.

Розуміючи, наскільки важливо у цей час не загубити свого чотирилапого друга, пропонуємо до уваги 9 способів зробити адресник у домашніх умовах.

  1. Вишити ім’я вашого улюбленця, а також Ваш номер телефону на нашийнику. Пам’ятайте, що всі літери і цифри мають бути розбірливими і вишитими яскравими нитками, щоб виглядати достатньо контрастно із нашийником.
  2. вишивка на нашийнику для собакиЗшити жетон із тканини і на ній вишити необхідні дані. Тут важливо, аби тканина була достатньо міцною і не відірвалась у перші же секунди, як Ваше пухнасте диво почне бавитись на вулиці у свої жваві ігри. Також не забувайте про чіткість літер і цифр.
  3. Написати яскравим лаком номер телефону на нашийнику. У кожному домі є господині, а в кожної господині є лак для нігтів, пропонуємо використати його не лише для гарного манікюру, а й для безпеки чотирилапого члена родини. Не забувайте, що лак має здатність підсихати протягом кількох хвилин, тож наберіться терпіння, аби не змазати жодної із таких важливих цифр.
  4. Зробити залізну табличку. Якщо господар дому – майстер на всі руки, то обов’язково знайде залізну/алюмінієву/пластикову табличку та зможе маркером чи тисненням написати на ній ім’я тваринки та номер телефону тих, хто чекає на неї вдома.
  5. Бейдж з ламінованого паперу. У кожному поліграфічному салоні або іншому закладі, який займається друком, можна заламінувати невеличкий бейдж для нашийника. Це вбереже папір від намокання.
  6. Жетон із паперу з канцелярським скотчем. Якщо в поліграфію піти не виходить, можна «заламінувати» бейдж вдома. Беремо широкий скотч і обмотуємо ним наш адресник у кілька шарів.
  7. спортивна стяжка із номером телефону як ремінець для собакиЖетон-конвертик. До нашийника модна прикріпити конвертик з міцного поліетилену, в якому і зберігатиметься папір із контактними даними. Зауважте, що не кожен наважиться підійти і розгортати цей конверт, якщо ваш собака дуже великий чи має здатність бурхливо реагувати на чужаків, тож такий варіант більше підійде невеличким або дуже спокійним цуцикам.
  8. Бірка зі шматочка шкіри. Якщо в домі є зайвий шматочок шкіри або чогось подібного, можна зробити бірку із даними на ньому. На цій бірці можна випалити, або ж написати необхідну інформацію. Цей адресник точно не розм’якне у воді.
  9. Напис на внутрішньому боці нашийника. Якщо Ваш улюбленець все ж спокійний або не викликає жодних опасіннь, варто перестрахуватись і написати контактний номер на зворотному боці нашийника. Це можна зробити навіть тоді, коли Ви навіть зробити будь-який із інших видів адресника, щоб убезпечити себе на випадок, якщо Ваш чотирилапий десь загубить жетон.

 

Не губіть своїх пухнастих друзів!

 

 

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.