А ваш собака оптиміст чи песиміст?

Чи ви знаєте, до якого типу належить ваш собака? Зоопсихологи з Великобританії довели, що не лише серед людей бувають оптимісти і песимісти. Собаки, як і люди, схильні до емоцій та впливів ззовні, що можуть змусити тварину сумувати або радіти.

Зоопсихологи впродовж тривалого часу намагалися розв’язати цю загадку, доки не розробили серію тестів, що допомогли зрозуміти, як собака реагує на речі, що її оточують.

Дослідники з Брістольського університету у Великобританії провели експеримент, у якому взяли участь 24 собаки з двох центрів для тварин. Це дослідження дозволило по-новому поглянути на поведінку чотирилапих друзів.

Зоопсихологи розробили серію тестів, у яких собаки оцінювали ситуацію, а також реагували на те, що відбувається. Песики швидко поділилися на дві групи і вже після проходження першої серії тестів вчені отримали цікаві результати.

Під час першого тесту собак тимчасово розлучили з господарями на декілька хвилин. Впродовж цього часу тварин записували на відео, щоб в подальшому ретельно проаналізувати їхню поведінку. Коли собаки залишалися наодинці, частина з них вела себе спокійно, а інші починали гризти меблі, гавкати, демонструючи хвилювання під час відсутності господаря.

Через декілька днів дослідники провели другий тест. Вони виявили, що собаки, що хвилювалися під час відсутності господаря виявилися песимістами, а ті, які вели себе спокійно, продемонстрували оптимістичний погляд на речі.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий