А ви прибираєте за своїм собакою?

Уже кілька днів в Україні триває конкурс #ні_какулям, організований нашими дорогими друзями з Dog-Friendly City  і ТМ «Club 4 Paws». Відповідальні господарі, які прибирають за своїми улюбленцями під час прогулянок, публікують свої фото і закликають усіх наслідувати цей хороший приклад.

Завтра завершується термін подання своїх фото для участі в конкурсі ‪#‎ні_какулям. Усі деталі та умови конкурсу читайте тут. А поки ми хотіли би дещо розповісти про учасників та саму ідею безпечних прогулянок.

«Декстер сам би прибирав за собою, якби мав ручки. А так він підтримує #ні_какулям та закликає всіх прибирати за своїми песиками! На фото видно капсулу-кісточку з пакетиками для каках», – говорить Ірина, учасниця конкурсу.Ірина і Декстер

Цікаво, що у світі традиція прибирання за улюбленцем є поширеною, тож існують численні аксесуари, прилади та інфраструктурні об’єкти, які для цього використовуються. Наприклад, в Україні вже є станції для прибирання. Це такий об’єкт, де міститься запас спеціальних пакетиків для  прибирання (іноді вони бувають навіть еко!), а також спеціальний смітничок. Наприклад, у Львові такі станції вже є завдяки Dog-Friendly City. Придбати спеціальні пакетики можна у різноманітних інтернет-магазинах, тож прибирання за собакою – це не важко!станціяОлег

«Я прибираю за своїм собакою! Будьте відповідальними та поважайте інших! #ні_какулям!», – говорить Олег.

Прибирання за своїм улюбленцем – це прояв поваги до оточуючих, а також відповідальності перед своїм чотирилапим. Адже, коли людина бруднить чоботи, наступивши в те, чого не прибрав господар за своїм собакою, він винуватить саме собаку. Хоча, тварина не може за собою прибрати, тож і не може бути винною в такій ситуації.

Будьте відповідальними і прибирайте за улюбленцями!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий