А ви вже підписали петицію проти київського догхантера?

Кияни запустили петицію до мера міста Віталія Кличка з проханням ізолювати від суспільства догхантера, який пропагує вбивство тварин. Для розгляду петиції міською владою лишилося зібрати всього 300 підписів! Лише суспільним осудом можна захистити наших тварин від догхантерів!1410513409_ubitayasobaka

Перечитати повністю і підписати петицію можна тут.

Олексій Святогор – київський догхантер, який не боїться розповідати про свої вбивства птахів і тварин. ЗМІ навіть зробили кілька сюжетів, де він демонструє, яким чином знищує невинних тварин. «Свої злочини він не приховує, – говорять організатори петиції. – Він вважає свій психоз нормальним станом, закликає інших до злочинів і викладає у відкритий доступ інструкції із вбивства тварин, а також рецепти отруйних сумішей. Олексій виступає на телебаченні і вважає себе героєм».

Як ми писали раніше, в Україні немає правових норм, які захищали б тварин від невідомих догхантерів. Однак вітчизняне законодавство декларує, що жорстоке поводження з тваринами є неприпустимим. У ст. 17 цього закону йдеться: «Забороняється застосовувати   негуманні   методи   умертвіння тварин, що  призводять до  загибелі від  задушшя,  електричного струму,  больових ін’єкцій,  отруєння,  курареподібних препаратів, перегріву та інші больові методи». Також закон декларує, що регулювання чисельності здійснюється лише методами біостерилізації або біологічно обґрунтованими методами.
Однак Олексій Святогор, який під відеозапис розповідає про власні діяння, досі не зацікавив відповідні органи. Можливо, петиція до міського очільника зможе вирішити це питання! Закликаємо не лишатись осторонь, адже лише великий суспільний резонанс зможе привернути увагу влади і правоохоронців до проблеми! Нагадаємо, за даними Фонду Happy Paw, в Україні 50 собак щодня гинуть від рук догхантерів.

Про те, як врятувати отруєну тварину, читайте тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий