Американські дослідники з Університету Лінкольна виявили у котів нові типи характеру

Звичайно, як і люди, кожен кіт має свій тип характеру. І відповідно до того, яку особистість мають, так домашні улюбленці і поводяться. Дослідники з американського Університету Лінкольна провели цікаве дослідження, під час якого виявили п’ять типів характеру котів.

Загалом вчені проаналізували поведінку 200 котів і опитали власників про поведінку і якості чотирилапих – наскільки вони є дружелюбними, схильними до агресії чи боязкими.

За результатами дослідження вдалося виявити п’ять типів характеру котів, серед яких «кіт-мисливець», «кіт-людина», «сварливий кіт», «кіт-кіт», «допитливий кіт». Також вчені описали кожен з них.

Наприклад, кіт з темпераментом «кіт-кіт» не дуже сумує без господаря, адже із задоволенням спілкується з іншими тваринами. А ось «кіт-людина» дуже прив’язаний до свого власника, тому потребує його постійної уваги.

Для «кота-мисливця» важлива свобода і вільний простір, а ще він має добре виражені мисливські інстинкти. «Сварливий кіт» завжди почуватиме себе господарем у домі, тому іноді поводиться достатньо агресивно. А ось «допитливий кіт» обожнюю вивчати все довкола.

Американські вчені переконані, що знання особливостей характеру тварини обов’язково допоможе господарю налагодити з нею зв’язок. А який тип характеру у вашого улюбленця?

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий