Авторський проект Карлі Девідсон про собак з обмеженими можливостями

Відома американська фотограф-анімаліст Карлі Девідсон створила авторський проект про собак з обмеженими можливостями. Вона розповіла, що ідея цього фотопроекту у неї з’явилася на пляжі. Тоді вона побачила гарну німецьку вівчарку, яка бавилася зі своїм господарем. Собака був прикутий до інвалідного візка. «Тварина була неймовірно щасливою і зовсім не бентежилася своєї інвалідності. Цей випадок мене надихнув», розповідає Карлі Девідсон.

За словами Карлі, власник зробив цей вибір з великої любові. Тепер йому доводиться прикладати більше зусиль щодня для того, щоб переконатися – його другові комфортно і добре. «Я багато думала про цю пару упродовж тижня. А потім вирішила, що хочу зробити про них проект і розповісти їхню історію світові. Показати, що вони дійсно щасливі – господарі та їхні улюбленці».

Маленька людинка Руе

Французький бульдог на ім’я Маленька людинка Руе має проблеми з хребтом, тому тварина паралізована. Але він – щасливий і активний собака, бо має власника та живе з іншим французьким бульдогом.

Дункан

Коргі на ім’я Дункан через довгу спину має проблеми з хребтом, що притаманно чималій кількості представників цієї породи. Він не може використовувати задні лапки, але відрізняється підвищеною активністю. Обожнює вершки і розкидати іграшки у домі.

Інкі

Цей собака Інкі переніс багато нещасть під час життя у притулку. Його врятували від усипляння, а зараз – він неймовірно життєрадісний та енергійний собака. А іноді навіть працює у якості каністерапевта.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий