Батальйонні коти української армії

Не секрет, що за час проведення АТО сотні чотирилапих прибились до військових і стали справжніми батальйонними котами і собаками. Дивіться добірку кадрів міцної котячо-людської дружби, за яку вусатим пухнастикам  точно варто поставити пам’ятник!

Коти для військових стають вірними друзями, розрадою та справжнім джерелом оптимізму. Пухнасті красені, часто підібрані просто на вулиці і ретельно «виходжені» людьми, стають зірками соцмереж.

Втім, найважливіша функція котів на війні – розрада. Вони працюють психотерапевтами (або «ходячим щастям», як сказав один комбат. Кішки і коти чують вибухи раніше людей. Вони стежать за чужинцями і попереджають про небезпеку.

Пропонуємо до уваги дивовижну добірку фото про батальйонних котів:

Один з військових навіть написав цілий текст про те, чому котам на війні треба поставити пам’ятник. Почитайте лишень кілька цитат тексту Олега Ахтирського: «Також кішки – прекрасні кадровики і показують своєю поведінкою стан військових. Бригадний психолог говорив, що по відношенню котів, він одразу розуміє, в якому стані знаходиться військовий і чи потрібна йому допомога. Коли українське військо займає нову територію, то пошук котів стає одним з перших завдань. Коли йдуть, то проблема, кому віддати котів, стає однією з насущних, тому віддають їх в хороші руки».

«А ще кішки можуть використовуватися на блокпостах для зігріву. Кладеш кицьку за пазуху – обом тепленько».

Ось такі вони, українські батальйонні котики…

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий