Безпечний дім для вашого котика: поради і рекомендації

У Великобританії дуже популярним є прислів’я: «Цікавість згубила кішку» (Сuriosity killed the cat). Британці добре знають, що навіть якщо кіт і має дев’ять життів, цікавість – це настільки небезпечна річ, що може вбити і його.

І справді, ніхто не посперечається, що коти – це допитливі тварини. Забуваючи про безпеку, вони часто потрапляють у скрутні ситуації.ginger-650475

Тому обов’язково потурбуйтеся про свого улюбленця і зробіть дім максимально безпечним. Маємо для вас декілька порад:

  • Сховайте електричні дроти. Переконайтеся, що кіт не може до них дістатися. Коти люблять гратися з ними та гризти їх. Це може призвести як до смерті улюбленця, так і до пожежі. Сховайте шнури в спеціальні коробки або підніміть їх на безпечну висоту.
  • Шнури від жалюзі необхідно змотувати на безпечну довжину. Також не залишайте кота наодинці з відчиненим вікном. Провітрюйте кімнату через кватирку або у вашій присутності.
  • Не тримайте вдома отруйних рослин. Найчастіше вдома вирощують плющ, філодендрон, омелу інші.
  • Тримайте зачиненими двері будь-якої великої побутової техніки. Це можуть бути холодильники, морозильні камери, пральні машинки тощо. Кішки, і особливо кошенята, люблять залазити в них. І слід перевіряти перед закриттям дверей, чи немає там вашого вихованця.
  • Ретельно дослідіть кухню. Тримайте ножі, кухонні інструменти, а також миючі засоби у закритих шафах.

Коти за своєю природою – дуже енергійні і допитливі тварини. Вони постійно досліджують територію, знаходять предмети для ігор або затишні місця для відпочинку. І щоб цікавість котика не обернулася трагедією, дотримуйтеся цих простих, але дієвих порад.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий