Через те, що я беру своїх собак на уроки, діти швидше привчаються до тварин – львів’янка Оксана

Раді нагадати, що вже цієї п’ятниці, 31 липня, Україна святкуватиме День «Візьми собаку на роботу». Ніяк не можете наважитись на такий крок? Тоді історія Оксани та її улюбленців саме для вас!

Львів’янка Оксана Бондарук –засновниця власної школи мистецтв. Своє життя вона присвячує мистецтву, викладацькій діяльності і… своїм улюбленцям!Через те, що я беру своїх собак на уроки, діти швидше привчаються до тварин – львів’янка Оксана

Оксана вже понад 20 років бере своїх собак із собою! Однак, спочатку жінка брала собак не на роботу, а на навчання. «Ще в 1990 році в мене був офиційний лист – дозвіл ректора ЛНАМ на відвідування моєю собакою, спаніелем Джеррі, занятть у академії, разом зі мною!» – Розповідає вона.

Традиція роботи разом із улюбленцями триває досі – Оксана із захопленням розповідає, як її Ельф і Тільда відвідують лекції разом із господаркою. «Я постійно беру їх з собою, вони улюбленці дітей! – Ділиться Оксана. – Батьки говорять, що це реабілітаційні собаки, бо ж після знайомства з ними дітки не бояться тварин».

Оксана розповідає, що все життя присвячує дітям і тваринам, тому й так опікується своїми чотирилапими улюбленцями. Вона працює ще у Дитячому екологічному центрі, тож нерідко забирає тварин на реабілітацію додому, а свою улюбленицю Тільду взагалі підібрала на вулиці.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий