Чи знаєте ви про головні страхи котів?

Незважаючи на власну спритність, коти можуть відчувати страх перед багатьма речами. Чи не найбільше вони бояться домашніх електроприладів, серед яких фен, пилосос, кавомолка, електробритва тощо. Вони видають шум і викликають страх у кота, змушують тварину втекти. Чому? Коти мають дуже чутливі вуха. Тому і звук побутових приладів вони сприймають набагато гостріше, ніж людина.

Усі власники котиків добре знають, що їхні улюбленці не люблять воду. Вони по-різному реагують на купання: деякі більш спокійно, деякі – бурхливіше. Але складно знайти котів, які б почували любов до цієї процедури.

Така нелюбов пояснюється доволі просто – у дикій природі через мокру шерсть у тварини можуть з’явитися порушення теплообміну, що іноді призводить до загибелі. Після купання варто ретельно висушити кота. В іншому випадку він буде довго ходити по квартирі і намагатися зігрітися, привести шерсть у порядок.

Окрім того, коти мають надзвичайно тонкий нюх та інакше сприймають запахи, які нам здаються нейтральними або приємними, зокрема запахи фруктів, шампуню, парфумів. Особливо дратують котів запахи тютюну або спирту.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий