Чим правильно підгодовувати безпритульних тварин узимку?

Коли настають морози, кожна жива істота дещо змінює свій раціон, це природній процес. Про своїх домашніх улюбленців піклуються господарі, але хто потурбується про тих, хто живе на вулиці?

У різних містах світу з’являються механізовані автомати для годування безпритульних тварин. В Україні таких поки немає, тож добрі люди самі опікуються годуванням чотирилапих безхатченків.

65821023_crВетеринари говорять, що з настанням холодів у тварин має змінитись раціон. По-перше, їм треба змінити хутро, аби воно було більш теплим. Та й сам обігрів тіла забирає дуже багато енергії.

«У тварин, які звикли жити на вулиці, відростає густе хутро, – говорить зоозахисник Наталя. –  Вони пристосовуються до морозів, а при необхідності знаходять теплі приміщення для обігріву. Звичайно, часто вони залишаються голодними. Якщо хочете погодувати бродячого собаку – дайте гарячу кашу з додаванням свинячого і яловичого жиру. Тепле харчування – це те, що потрібно тваринам на морозі. Про воду турбуватися не варто. Собаки і кішки їдять сніг».

Ветеринари розповідають, що їжа взимку має бути поживною, аби була енергія для обігріву. Звісно, сформувати для безхатченків повноцінні раціони неможливо, але ветеринари все ж радять годувати тварин жирними бульйонами та кашами. Обрізки м’яса теж завжди будуть доречними.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий