Чому для котів важливі ігри?

Коти, що живуть в домашніх умовах, мають обмежені можливості для активності. На фізичному стані та самопочутті може негативно позначитися мінімальна кількість чи і зовсім відсутність регулярних фізичних навантажень.

Тому важливо подбати про веселе та активне дозвілля котика. Це допоможе тренувати м’язи, органи чуття, а також реакцію. А ще завдяки іграм чотирилапі отримують необхідне фізичне навантаження, а також отримують розрядку.

Бавлячись зі своїм улюбленцем, ви зможете встановити довірливі відносини. Важливо, щоб ви приділяли цьому регулярно увагу, а ігри постійно мають бути різноманітними. Бажано, щоб їх тривалість була від 30 хвилин до однієї години. Якщо дотримуватися цієї поради, котик завжди проявлятиме зацікавленість у такій активності.

Під час забавок з котом можна використовувати широкі матерчаті стрічки, товсті мотузки, а також предмети, що можна катати по підлозі. Коти обожнюють гратися з папером, іграшками, що імітують мишей.

Водночас, чотирилапому необхідно дати зрозуміти, що для ігор заборонена зона фіранок, ваз, торшерів та інших подібних речей. Намагайтеся не залишати на шафах і полицях, до яких має доступ улюбленець, крихких і маленьких речей, які він може проковтнути або розбити під час гри. Також сховайте електричні дроти, відкриті нагрівальні прилади тощо

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий