Чому кіт розмахує хвостом? Вчені пояснюють

Ветеринари Пенсильванського університету (США) переконані: за допомогою рухів хвостом у кішок можна виявити їхній настрій чи намір. Кілька цікавих думок – у матеріалі нижче.

  1. Так, неквапливе погойдування хвостиком є свідченням того, що кішка стоїть перед вибором, причому одне бажання блокує інше. Скажімо, якщо тварина хоче на прогулянку, а за вікном – злива, то хвіст гойдатиметься від внутрішнього конфлікту: начеб і вийти хоче, але і змокнути нема бажання. Як тільки рішення буде прийнято, хвіст також «заспокоїться».
  2. Якщо ж кицька починає зосереджено бити хвостом, то це може означати її готовність до нападу або ж нервове переживання. Навіть якщо вона наче спить, але притому продовжує бити хвостом, то це свідчить про те, що кішка лише спостерігає за тим, що коїться довкола.
  3. Також прямий хвіст із закрученим кінчиком означає привітання, а просто прямий, без закручування, – є ознакою агресії. Якщо кішка налякана, то, як правило, вигинає спину і хвіст. Натомість, останній, вигнутий до землі, означає те, що кицька готова оборонятися.
  4. І наостанок: якщо кіт біля вас і його хвіст ледь тремтить, то це – найбільше відчуття любові, яке він здатний висловити.
Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий