Чому коти починають поводитися агресивно?

Прояв агресії у котика – один з прикладів поведінкової реакції. Домашній улюбленець таким чином демонструє інстинкт захисту території, домінування, а також статевий інстинкт. Варто пам’ятати про те, що якщо тварина почала проявляти агресію, треба якнайшвидше з’ясувати причину такою поведінки і намагатися усунути її. У жодному разі кота не можна фізично карати за прояви агресивної поведінки.

Найчастіше агресивність у котів викликає страх. Тому необхідно уникати ситуацій, що можуть його злякати. Варто попросити всіх, хто грається або спілкується з котом, уникати гучних звуків або різких рухів, що можуть його налякати. Спілкуйтеся завжди з твариною доброзичливим тоном.

Інша поширена причина агресії – захист власної території, особливо, якщо в домі живе декілька тварин. Надмірна агресивність з боку кота може свідчити і про захворювання, тому не завадить проконсультуватися у ветеринара.

Іноді з агресією плутають і звичайні укуси тварин. Наприклад, кошенята кусаються тоді, коли у них ріжуться зубки. А ще доволі часто кіт починає кусатися ще й у тому випадку, якщо йому не подобаються ласки господарів. Наприклад, коли ті гладять спинку або животик.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий