Чому коти постійно нявкають?

Привернути увагу господаря, випросити щось або повідомити про свої проблеми – це лише декілька ключових причин, чому коти нявкають. Якщо ж нявкання стає надокучливим, варто з’ясувати, що непокоїть улюбленця.

Усі власники котів добре пам’ятають про нявкання перед закритими дверима. Цю проблему можна легко вирішити, забезпечивши тварині вільний доступ до усіх приміщень у квартирі чи будинку.

Доволі часто буває, що нявканням коти випрошують їжу. Тому необхідно встановити певні години годування і завжди дотримуватися їх. Після порції їжі можете порадувати улюбленця смаколиком.

Інші причина –  таким чином вони вимагають ласки та уваги до себе. Потрібно почекати, коли кіт припинить нявкати, а потім погладити улюбленця та погратися з ним. В іншому випадку, кіт може розцінити вашу увагу як похвалу за нявкання.

У деяких випадках це свідчить і про погане самопочуття вашого улюбленця. Цілком ймовірно, що у нього щось болить. Така поведінка має занепокоїти власника особливо тоді, якщо переважно тварина поводить дуже спокійно.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий