Чому коти сплять на людях?

Чимало людей вважають, що коти сплять на них, виявляючи таким чином свою любов і відданість. Звичайно, це дуже приємна версія. Але вчені мають також інші пояснення цієї звички.

На думку дослідників, коти сплять на людях, адже люблять тепло. З цієї ж причини тварини легко визначають хворе місце, бо температура хворого органу завжди підвищена. Варто також згадати, як під час холоду домашній улюбленець втікає від свого господаря на батарею.

І ця теорія підтверджена декількома факторами, зокрема тим, що температура тіла кота завжди вища, ніж у людини. Тому чотирилапому складніше зігрітися.

Згідно з іншою версією, тварини сплять на своїх власниках, щоб краще їх контролювати. У цьому випадку кіт тримає господаря у полі зору, тому відчуває себе максимально безпечно і комфортно.

Психологи також висловили думку  з цього приводу. За їхніми словами, коти шукають те місце, що подарує їм відчуття максимального захисту. Місце, що зможе захистити їх від ворогів. І таким місцем доволі часто виявляється ліжко господаря.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий