Чотирилапі друзі чекають Вас на ЛКП «Лев»

Публікуємо кілька актуальних добірок для тих, хто шукає собі вірного друга. Саме зараз ці собаки чекають на Вас на ЛКП «Лев». Що важливо, всі вони здорові, стерилізовані та вакциновані від хвороб. Читайте далі, хто саме сьогодні шукає новий дім!

Сірий «вовчик» – молодий та енергійний пес. Він невеликий, тож підійде і для дому, і для квартирного проживання. Вміє дружити, сторожити та розважати своєю легкою веселою вдачею.  Чітко знає свою територію та голосним гавканням повідомляє про чужих. Вакцинований, має ветеринарний паспорт. Телефонуйте опікуну Марині, аби дізнатись про нього більше: 063-941-2518 або 095-138-4758.

вовчик2

Лінда – тварина особлива. Такої допитливої істоти ще пошукати! Вона має невеликий розмір, розумна, дотепна та весела. Лінда буде відданим другом, компаньйоном та охоронцем свого подвір’я. Швидко опановує команди, любить вчитися, тому рекомендується в сім’ю, де діти люблять собак. Лінда тягнеться до людини, довіряє їй та буде ніжним другом та веселим компаньйоном в сім’ї.

ЛіндаЛінда2

Цій тварині цікаво все: як готується їжа, як вмикається радіо, та багато іншого. Лінда дуже музикальна: прислухається до звуків музичних інструментів. «Ми гуляємо з Ліндою біля музичного училища, і вона зупиняється та уважно слухає звуки музичних творів. Дуже мила, лагідна та слухняна собаця», – говорить опікун Марина.

Хочете дізнатись більше про Лінду? Телефонуйте! 063-941-2518 або 095-138-4758 Марина

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий