Давайте допоможемо Ромкові знайти новий дім і вірних друзів!

g8hHkoqvNgo  Ромчик – пес-інвалід з луганського притулку «Дай лапу». Зараз цей молодий і милий хлопчик шукає нову родину. Ромкові близько 3-х років, він енергійний та товариський. Волонтери притулку зауважують, що пес до того ж дуже розумний.

Після ДТП у пса був пошкоджений хребет, тож його задні лапки повністю нерухомі. Проте у нього є власний візочок, який дозволяє псу вільно рухатись. Попри особливі потреби, Ромко любить прогулянки і радо ганяє наввипередки з іншими тваринами! Як розповідають місцеві волонтери, Ромчик дуже життєлюбний пес. Він мужньо витримував страшні обстріли, які відбувались у Луганську влітку. Мужність та витримка  не покидають його і зараз, коли ситуація в зоні АТО погіршується.

«Зараз у місті критична гуманітарна та економічна ситуація, дефіцит ліків і кормів, труднощі з наданням екстреної ветеринарної допомоги, – діляться волонтери. –

ZCOpqTzcsWQ

Але адміністрація притулку робить все можливе навіть в таких умовах, щоб собаки, в тому числі і Рома, більше не знали, що таке війна, адже Ромко просто живе, радіє своєму собачому життю і тішить тих, хто знаходить час на спілкування із ним».

Давайте подаруємо Ромчику щастя спокійного життя з люблячою родиною! Дізнатись більше можна у куратора Ірини о95 128 26 69, vk.com/id174232287

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.