Давайте допоможемо людині, яка вивезла із зони АТО понад 20 котів!

Війна все загострює у людині. Хтось, хто міг зрадити, обов’язково зрадить. Інший, шляхетний за духом, обов’язково проявить свою шляхетність. Олена, мешканка Донецька, піклувалась про два десятки котів. Коли в місто прийшла війна, вона зібрала зовсім трохи власних речей, винайняла машину і перевезла 21 кота у Краматорськ. Давайте допоможемо Олені, адже зараз її фінансове становище скрутне, не вистачає коштів на харчування для котів і їхню стерилізацію. Долучитись можна через карту Приват банк 4149 4978 5599 5934 Олена Маркевич.12696150_1049134941792256_272837543_n

Олена, яка вже вийшла на пенсію, орендувала у Краматорську будинок, аби усім її вихованцям було зручно. Більше того, за останні місяці її міні-притулок поповнився ще чотирма котами. Тварини просто приходять до неї і нікого вона не виганяє, усіх намагається виходити, вилікувати і підшукати нову родину. «Я пам’ятаю, були сильні морози, я йшла вулицею і один кіт буквально застрибнув на мене, так ми і прийшли додому разом, – розповідає жінка. – Звичайно, я його відгодувала, виходила, зараз він зовсім інакше виглядає, ніж тоді. І він навіть не підходить до дверей, його не тягне назад на вулицю».

Олена зізнається, що найважче було 2014 року, адже тоді багато хто полишав Донецьк, а своїх домашніх улюбленців залишав на вулиці. Тоді жінка забрала кількох котів на перетримку, однак господарі так за ними й не повернулись. «Із війною стало дуже важко, люди почали викидати тварин, – розповідає Олена. – Видно було, що тварини домашні, що у них не вуличні звички, поведінка. Звісно, я таких котів забирала до себе. Потім, коли вирішила виїжджати, найняла машину, взяла кілька переносок, погрузила всю цю банду і поїхала. В машині навіть місця майже не залишилось для речей, бо котів було так багато. Але я не переймалась через то, тварини важливіші».

Олена говорить, що їй пощастило виїхати, адже із таким сімейством її не хотіли випускати з Донецька. Однак, все минулось і тепер, вже у Краматорську, в неї живуть 24 кота. Все, чого хоче Олена, це стерилізувати їх, вилікувати тих, хто занедужав, відгодувати тих, яких щойно підібрала і знайти чотирилапим нові родини, аби всі були щасливі.

Комп’ютера в Олени немає, тому її сторінок не знайти в соціальних мережах. Однак, її друзі-зоозахисники з Красноармійська і Димитрова можуть розповісти більше про самовіддану справу цієї жінки. Давайте допоможемо Олені, адже жінці дуже важко у фінансовому плані. Долучитись можна через карту Приват банк 4149 4978 5599 5934 Олена Маркевич. Також буде доречною допомога із переносками, кормом для котів, ветеринарними препаратами. Більше про потреби тварин можна розпитати в Олени, (о99) 513-31-93.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий