Декілька простих порад, що допоможуть привчити кота до шуму побутових приладів

Шум побутових прикладів (фена, пилососа, пральної машинки та іншої техніки) лякає котів. Щоб мінімізувати стрес, власникам можна скористатися малошумною домашньою побутовою технікою або спробувати привчити свого улюбленця до шуму.

Спеціалісти радять розпочинати процес привчання домашніх улюбленців до побутових шумів з дитинства. Таким чином тварина звикне і перестане сприймати шум як небезпеку. Варто зробити так, аби кухонний комбайн, мікрохвильова піч тощо почали асоціюватися у кота лише з приємним досвідом. Тому після вимкнення цього обладнання, наприклад, порадуйте свого улюбленця чимось смачненьким. І обов’язково прослідкуйте, щоб смаколики тварини з’їла саме поряд з джерелом шуму.

Залишіть вимкнений пилосос на видному місці та декілька разів нагодуйте поряд з ним кота – тварина швидше звикне до нього. Трохи згодом пропонуйте тварині ласощі відразу після вимкнення прибору.

А якщо іноді будете брати улюбленця в поїдки на автомобілі, з часом зможете привчити його і до звуків транспорту. Але не забувайте постійно хвалити, гладити котика, давати всілякі смаколики – позитивні емоції значно пришвидшать процес звикання.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий