Дню компаньйонства людини та собаки – уже 18 років!

Традиція святкування Дня «Візьми собаку на роботу» зародилась у США ще у 1999 році, і з того часу кожної четвертої п’ятниці червня усі господарі мають можливість провести робочий день зі своїм собакою.

Запропонували це свято члени Pet Sitters International (PSI) — найбільшої організації нянь для тварин. Спеціалісти асоціації, які дбають про домашніх улюбленців, доки їхні господарі працюють, пропонують власникам компаній дозволити працівникам хоч раз на рік приводити на робоче місце своїх собак. Акція покликана не лише подарувати радість спілкування людини з собакою, а й заохотити інших працівників взяти чотирилапого з притулку.

У 1999 році, під час першої акції, близько 300 компаній у США взяли в ній участь. І з того часу свято стало відомим і напрочуд популярним в усьому світі, а особливо – в Канаді, Великобританії та Австралії. Взяти участь у цій ініціативі можуть компанії з усіх куточків світу, попередньо ознайомившись на сайті PSI з безкоштовними порадами та правилами безпеки.

В Україні така акція пройде вже вп’яте. Ініціатором події є компанія «Kormotech». Усіх охочих закликають долучитись до ініціативи, попередньо прочитавши пам’ятку учасника, та 21 липня прийти на роботу разом зі своїм собакою. Учасники акції матимуть змогу взяти участь в розіграші заохочень від бренду «КЛУБ 4 ЛАПИ».

CLUB4PAWS

У вас виникли запитання щодо Дня «Візьми собаку на роботу»?

Пишіть нам на office@kormotech.org.ua!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий