До завершення підписання петиції проти жорстокого поводження з тваринами лишилось менше двох тижнів!

Боріться за життя та безпеку своїх улюбленців усіма способами. Підписуйте петицію, аби догхантери були покарані. Розповсюджуйте інформацію про небезпечні місця для вигулу, аби інші власники були уважними. Запасайтесь необхідними аптечками, аби вчасно надати допомогу. І любіть тварин, усіх! Адже не можна ділити на породистих і безпородних, домашніх та безпритульних. Вони всі живі, у них є серця і душі і ніхто не має права вирішити, жити їм, чи померти!11336_1668698390068879_4209434335712239134_n11

До завершення підписання петиції проти жорстокого поводження з тваринами лишилось менше двох тижнів. Не мовчіть! Залиште свій підпис, аби живодери знали, що нас багато і ми готові боротися. Вони мусять розуміти, що закон на нашому боці, що ніхто не закриє очі на вбивства і катування!

Водночас, ми розуміємо, що законодавчі зміни – тривалий, складний процес. А собак труять сьогодні і вже. Тож, будьте готовими до цього. Закликаємо усіх власників тварин бути уважними під час прогулянок. За посиланням ви знайдете правила, як виховати свого чотирилапого таким чином, щоб убезпечити його від отруєння під час прогулянки.

Слідкуйте за оточенням під час прогулянок. Підозріла їжа чи підозрілі люди, що пригодовують тварин, можуть нести смерть.

Слідкуйте за станом свого собаки після прогулянки. Ми маємо низку різних порад, як надати першу допомогу отруєній тварині. Підготуйте аптечку, аби мати все під рукою. При отруєнні кожна хвилина може стати вирішальною!

На жаль, це єдине, чим можна зарадити зараз. Адже через недосконалі закони, правоохоронці не реагують на звернення власників тварин щодо вбивств чотирилапих. Вони навіть не заарештовують тих, хто публічно зізнається у масових убивствах собак. Закликаємо, будьте уважні і не мовчіть! Підпишіть петицію до президента, аби ввести суворе покарання за жорстоке поводження із тваринами. Якщо закони та правоохоронна система будуть суворі до догхантерів, у них буде значно менше можливостей вбивати беззахисних тварин!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий