Допомагаємо собакам, які не мають господаря. Як у Львові презентували благодійний календар притулку  «Милосердя»

У Львові видали календар із дитячими малюнками про тварин. Кошти від продажів стануть пожертвою на потреби чотирилапих мешканців притулку «Милосердя».

IMG_9986

Компанія «Кормотех» виробляє якісні раціони для котів і собак і розвиває культуру ставлення до тварин в Україні. Торгова марка «КЛУБ 4 ЛАПИ» підтримала видання щорічного календаря притулку «Милосердя». Тут, у передмісті Львова, знаходять прихисток близько 300 песиків. Харчування і ветеринарну допомогу чотирилапим забезпечують завдяки благодійним пожертвам. І календар – це шанс для собак щовечора засинати ситими. Усі кошти від продажу стануть благодійним внеском на потреби притулку.

IMG_9961

Ілюстраціями для календаря стали 12 робіт переможців шкільного конкурсу «До чотирилапих, як до себе». Усі малюнки стосуються теми відповідального ставлення до тварин. Переможці отримали подарунки і гостинці від КЛУБ 4 ЛАПИ для своїх улюбленців. Учасниками конкурсу стали учні 7-8 класів, які вже займалися або цьогоріч займатимуться за освітньою програмою «Маленький принц. Львів, що любить тварин». Спеціально розроблений курс вчить гуманного поводження з чотирилапими. У Львові проект інтегрували у шкільну програму.

IMG_9845

«Курс вчить дітей бути співчутливими у ставленні як до людей, так і до тварин. Діти дуже активні на цих заняттях. Ми дуже вдячні за цю ініціативу. Усі малюнки є своєрідними меседжами. Конкурс підтвердив, що для дітей це дуже важливо», – розповідає вчитель біології СЗОШ № 99 Світлана Постолатій.

IMG_9839

Конкурс компанія «Кормотех» провела спільно з Львівським товариством захисту тварин, ЛКП «Лев», мережею ветеринарних клінік «Eurovet» та Кінологічного центру «ДОК» за підтримки НМЦО Львова.

IMG_9973

«Обирати переможців було складно. Усі роботи сильні та емоційні. Ми бачимо, що у Львові росте покоління, яке ставиться до чотирилапих з повагою і відповідальністю», – розповідає координаторка проекту «Маленький принц. Львів, що любить тварин», керівниця служби зі зв’язків з громадськістю компанії «Кормотех» Катерина Ковалюк.

IMG_9975

Переможниця Софія Глушко вчиться у 7 класі. Вона намалювала собаку, якого хтось викинув на вулицю, і його помітила людина, якій не байдуже: «Цей конкурс дуже особливий через емоції. Тварини – наші друзі. І деколи вони можуть замінити нам людей. З ними завжди можна поговорити. Вони не відповідають, але усе розуміють».

IMG_0036

Перемогу у конкурсі здобув ще один учень з її школи Данарій Пилат. Хлопчик часто годує безпритульних собак.

IMG_9867

Восьмикласниця з львівської гімназії «Євшан» Ярина Мельник теж перемогла у конкурсі. Дівчинка просить маму завести собаку: «Тварини взагалі не мають жити на вулиці. Кожному з них потрібен господар. Не можна позбуватися свого улюбленця. Якщо вже приручив, то собачка чи кіт має бути з тобою. Мені дуже запам’яталася поїздка до ЛКП «Лев». Багато хто з однокласників плакали. Мама пообіцяла, що навесні ми заведемо собаку. Думаю, навіть візьмемо з притулку».

IMG_0031

Спеціальну відзнаку від КЛУБ 4 ЛАПИ отримала учениця СЗОШ № 99 Вікторія Симко за малюнок «Не вирізай мене зі свого життя». Дівчинці подарували книжку «Усі тварини живі та вільні». Це цьогорічна новинка Форуму Видавців від КЛУБ 4 ЛАПИ і видавництва «Кальварія». Вікторія каже, що на неї особливе враження справили уроки гуманної освіти: «Те, що люди можуть просто так викинути кота чи собаку на вулицю, є великою проблемою. Тварин потрібно захищати. У мене є собачка Ельза. Її знайшла одна з львівських волонтерок. Якби мали більше помешкання, то без вагань взяли би ще одну тварину».

IMG_9981

Як придбати календар і допомогти чотирилапим, читайте на сайті www.miloserdia.com.

IMG_0040


Фото Анни Ютченко

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий