Допоможіть! Молодий стаффорд із зони АТО шукає новий дім

Бердянськ став своєрідним транзитним містом для багатьох тварин із зони АТО. Сюди чотирилапих привозять військові. Волонтери жартують, кажуть: «солдатською поштою» доставляють собак. Тварини, яких виліковують, відгодовують та психологічно реабілітують волонтери, шукають і знаходять новий дім по всій Україні. Саме зараз на нових господарів чекає Рембо. Читайте далі його історію.1_1

Рембо ще молодий пес. Йому, за словами волонтерів, не більше, ніж півтора роки. Він ще не тренований, тож новий господар зможе сам займатись вихованням чотирилапого. Наталя Дорогих, волонтер притулку для тварин із зони АТО в Бердянську, розповідає, що Рембо із зони бойових дій привезли військові. Стаффорд виявився дуже лагідним та ніжним собакою, який, водночас, показав себе відданим охоронцем.

«Перші пару днів, коли його привезли, він плакав і скавучав, – говорить Наталя.  – Однак, швидко адаптувався. Я так розумію, що його господарем був чоловік, бо він з великою любов’ю ставиться саме до чоловіків».

Рембо – дуже акуратний та чемний пес, він стане чудовим лагідним другом для усієї родини. Можливо, він чекає саме на Вас?.. Телефонуйте волонтеру притулку Наталі, аби дізнатись більше 099 118 38 80.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий