Досвід британських волонтерів з порятунку собак, або історія про диво, створене руками людини

Важко повірити, коли дивишся на ці кілька холмиків із бруду і багнюки, що це – живі істоти, які через людей опинились у такому жахливому стані.

собаки врятовані британськими волонтерами«На узбіччі дороги в Вінчестері, графство Гемпшир, виявили щось дивовижне, – розповідають волонтери з Королівського товариства захисту тварин. – Дев’ять собак з дуже довгою, брудною і поплутаною шерстю більше були схожі на один великий шмат болота. До самого кінця ніхто не знав, якої вони породи, адже визначити це на око було просто неможливо».

Люди, які врятували тварин, згадують, що собак випадково помітив один з мешканців цієї місцевості. Здалеку він спочатку не зрозумів, що це таке ворушиться, а коли підійшов ближче, йому і зовсім здалося, що це вівці. Більш того, шерсть у тварин була настільки поплутана, що заважала їм пересуватися. Дев’ятьох собак в жалюгідному стані навмисне викинули. Важко повірити, що знайшлася людина, здатна на такий жахливий вчинок…

собаки врятовані британськими волонтерамиЧоловік повідомив про знахідку в Королівське товариство із захисту тварин, члени якого взяли собак під свою опіку.

Волонтери розповідають, що були просто ошелешені таким станом тварин, більше того, щоб помити і підстригти собак, їм довелося вколоти заспокійливе, оскільки тварини не давалися в руки і боялися дотиків. Після того як врятованих привели в порядок, виявилося, що це пуделі. Також виявилося, що одна собака віком приблизно 8 років була мамою всіх інших песиків, яким було близько року.

зістрижена шерсть з собаки врятовані британськими волонтерамиЗістрижена з собак шерсть помістилася в три пакети! Експерти сказали, що тварини все життя провели в непридатних умовах, а організація з захисту тварин зайнялася пошуком будинку для собак. Дуже шкода, що у цих тварин була така важка доля. Але завдяки небайдужим людям у них з’явився шанс прожити залишок життя в хороших умовах, любові і турботі!

собаки врятовані британськими волонтерамиЩодня волонтери по всій Україні так само рятують життя у, здавалось би, безнадійних ситуаціях. Розкажіть нам свої зворушливі історії перемог. Нехай всі знають, яка це нелегка, титанічна робота. Можливо, саме тоді покинутих тварин стане менше!

5

6 (1)

3

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.