Другий собачий шанс: як чотирилапий безхатько зі Львова став мандрівником

Маленьке щеня блукало спальним районом Львова, шукаючи прихистку. Чотирилапе руде сонечко ще не знало, чи буде її історія щасливою, як одного дня її підібрав чоловік на ім’я Ігор. І тут почалось зовсім інше життя, на яке маленька Лада, навряд могла розраховувати без свого відданого друга Ігора.

Минуло 9 років і тепер Лада мандрівниця зі стажем. Вона об’їздила понад 10 країн Європи і встигла відчути неповторну атмосферу Венеції, побавитись на болгарських пляжах, поблукати Карпатами та навіть побувати на собачих пляжах Балтики. А неймовірна історія Ігора і Лади стала загальновідомою завдяки журналістам видання “Теперішній час”.12900164_1076938252345258_1608313620_n

Ігор Замлелов – відповідальний господар, тому Ладу у кожній подорожі супроводжують комфорт і безпека. Ігор завжди бере з собою собачу аптечку, спеціальні альпіністські обв’язки, завдяки яким Лада підкорила всі доступні двотисячники. Ігор розповідає, що майстрував цю обв’язку сам, за зразками спорядження для собак-парашутистів та рятувальників.

Чоловік має великий досвід подорожей із собакою, а свої безцінні знання постійно занотовує у блокнот. З усією цією інформацією він може, напевно, читати цілі тренінги іншим господарям, адже має десятки адрес дружніх до собак закладів, кемпінгів та готелів, дані про спеціальні закони і правила для подорожей із собакою.

Наприклад, одному з парків Праги охоронець, незважаючи на заборону в правилах, пустив Ладу подивитися на павичів в закритий для собак парк. “Він подивився на мене зверху вниз і сказав:” Ви знаєте, в правилах написано – відпустити собаку не можна, на повідку гуляти з собакою в цьому парку не можна, але щодо того, щоб взяти собаку на руки і гуляти по парку, в правилах нічого не сказано”, – розповідає Ігор.

Ігор радо ділиться власним досвідом, якого, до слова, назбиралось аж на дві книги! Перша вийде вже незабаром, в кінці березня, і буде називатися “Автомобілем з собакою по Європі”. Ігор Замлелов сподівається, що його досвід допоможе багатьом собачникам побороти страх перед далекими подорожами.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий