Евакуйований із зони АТО притулок терміново потребує допомоги

Просимо відгукнутись небайдужих! Притулок, перевезений з Донецька, опинився у вкрай скрутному становищі, терміново необхідна допомога для годування тварин. Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» вже відправила партію кормів для вихованців притулку, однак, партія буде в дорозі ще кілька днів, а волонтери притулку б’ють на сполох – їжа закінчиться уже завтра!13384694_1123636117675471_1045531595_n

Реквізити для допомоги:

Карта Приват банк Тимошенко Наталя

4149 4378 1567 9541

Подружжя Тимошенків перевезло весь свій притулок Центру захисту тварин «Зоозахист» з окупованого Донецька у Димитров (підконтрольна Україні територія). З часу переїзду волонтери щодня боряться за добробут і ситість понад сотні тварин, яких вивезли із окупації. З кожним місяцем ситуація погіршується – допомоги притулку від доброчинців стає все менше.

І от ситуація стала критичною – корм для тварин закінчується, а грошей для закупівлі нового немає. Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» вже відправила партію кормів для вихованців притулку, однак, партія буде в дорозі ще кілька днів, а волонтери б’ють на сполох – їжа закінчиться уже завтра!

«Я благаю всіх небайдужих відгукнутись, бо у нас критична ситуація. Я щиро не знаю, що нас чекає завтра», – говорить Наталя Тимошенко.

Волонтери розповідають, що притулок знаходився у Донецьку в районі аеропорту, тому вивозили тварин під обстрілами. Для того, аби перевезти всіх, довелось зробити 15 ходок. Та відчайдушні волонтери не боялись нічого, адже мали мету – врятувати всіх. Тепер, уже на українській території, ці добрі люди ледь не щодня підбирають чотирилапих безхатченків із навколишніх сіл, аби кожному подарувати турботу і тепло.

Реквізити для допомоги:

Карта Приват банк Тимошенко Наталя

4149 4378 1567 9541

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий